Znajdziesz nas na:
facebook   youtube
KIELECKI TEATR TAŃCA

Bilety w cenie 30, 40, 50 zł

Rezerwacje biletów: impresariat@ktt.pl, festiwal@ktt.pl, 41 367 67 12

Sprzedaż biletów: kasa KTT, Pl. St. Moniuszki 2B, 41 367 67 12

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

 

 

 

Show taneczne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

 

Idea: Elżbieta Szlufik-Pańtak
Choreografia: Bill Goodson

 

JAZZ DANCE Back and Forth to nieoceniona, sparafrazowana artystycznie lekcja historii tańca jazzowego w świecie Zachodu - od jego korzeni po modern jazz i new style. Spotkanie z wielkimi postaciami świata muzyki i tańca, takimi jak Leonard Bernstein, Josephine Baker czy Missy Elliott.
Kolejne przemiany tanecznego jazzu podkreślone stylizowanymi historycznie kostiumami i muzyką ówczesnych lat...
Autorem widowiska jest światowej sławy amerykański choreograf Bill Goodson, który współpracował z największymi postaciami współczesnej sceny pop, takimi jak: Michael Jackson, Paula Abdul, Diana Ross, czy Gloria Estefan.

Przedstawienie jest ukoronowaniem wieloletniego dążenia Elżbiety i Grzegorza Pańtak do stworzenia w Polsce zespołu i repertuaru z prawdziwie porywającą energią jazzu. JAZZ DANCE Back and Forth jest owocem tych dążeń zrealizowanym we współpracy z choreografem, który zdobył ogromne doświadczenie nie tylko w stylach jazzowych z gwiazdami pop kultury, ale również w najlepszych teatrach rewiowych świata, jak na przykład Moulin Rouge, czy tanecznych programach rozrywkowych np.: we włoskiej telewizji oraz oryginalnych opracowaniach amerykańskiego modern jazzu i musicalu np.: West Side Story.
Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć, jak również: panoramicznego zdjęcia zespołu KTT autorstwa Krzysztofa Pęczalskiego oraz zdjęć ze spektaklu na stronie patrona medialnego Echo Dnia.
Spektakl zrealizowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

 

Link do trailera spektaklu: JAZZ DANCE BACK AND FORTH

 

 

 

 

 

Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: festiwal@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube