Znajdziesz nas na:
facebook   youtube
11 kwietnia 2017, godz. 8.30, 12.00

Alicja w Krainie Czarów – Kielecki Teatr Tańca
Choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak

Bilety na spektakl szkolny w cenie 20 zł.

Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 41 36 76 712, 693 695 826
lub na adres mailowy: r.pieczaba@ktt.pl
Prosimy o telefoniczne uzgadnianie teminu odbioru biletów.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA BILETÓW SZKOLNYCH
 

„Alicja w Krainie Czarów” to najnowsze widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XX i XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.:  Kota o kilku obliczach, Pink Detektywa, barwnych Kwiatów, Motyli, czy też stepujących Stonóg. Warstwę plastyczną obrazu stanowią: ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów autorstwa Małgorzaty Słoniowskiej, bajkowa scenografia projektu Grzegorza Pańtaka oraz projekcje Jaśminy Parkity, Grzegorza Kaczmarczyka i Bartosza Kruka.
          Spektakl realizowany jest w radosny i kolorowy sposób, twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Choreografie w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwolą zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata Alicji.
W spektaklu wystąpią zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.
Zapraszamy całe rodziny, jak i grupy szkolne, na spotkanie z tańcem i muzyką. „Alicja w Krainie Czarów” stanowić może zarówno ciekawe zwieńczenie artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, jak i doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.


Galeria zdjęć
Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: festiwal@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube