Znajdziesz nas na:
facebook   youtube
Kontakt
   
 

SIEDZIBA:
KIELECKI TEATR TAŃCA
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
tel. 41 36 76 712, 41 361 27 46
fax 41 36 76 911
e-mail: sekretariat@ktt.pl

NIP: 6572577666
REGON: 292875338
Rachunki bankowe ING BANK ŚLĄSKI S.A:
- Podstawowy PL 04 1050 1461 1000 0023 5336 9040
- Warsztaty PL 08 1050 1461 1000 0023 5336 9065
- Kurs Kwalifikacyjny PL 60 1050 1461 1000 0023 5764 4471

KASA:

Kasa KTT (wejście od ulicy Sienkiewicza)

czynna na dwa tygodnie przed spektaklem

od poniedziałku do piątku

w godzinach 14.00 - 17.00 oraz na godzinę przed spektaklem

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej na pół godziny przed spektaklem.

 
 
 Dyrekcja    
 

Elżbieta Pańtak - Dyrektor

Grzegorz Pańtak - Zastępca dyrektora

e-mail: e.pantak@ktt.pl

e-mail: g.pantak@ktt.pl

 
 Zespół artystyczny
   
 

Małgorzata Ziółkowska - Kierownik baletu

Ewelina Kubot-Łącka - Inspektor baletu

e-mail: balet@ktt.pl
 
 Sekretariat
   
  Marta Ciosek e-mail: sekretariat@ktt.pl
 
 Impresariat
   
 

Bożena Arabasz - kierownik

Izabela Lato - specjalista ds impresaryjnych

Renata Pieczaba - specjalista ds impresaryjnych

Edyta Snoch-Chruściak - specjalista ds promocji 

Bartosz Kruk - obsługa multimedialna

Renata Tarapata-Ciopińska - grafik

sprawy dot. Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego

sprawy dot. Festiwalu Tańca Kielce

sprawy dot. Konkursu Teatrów Tańca

tel. 605 044 423, e-mail:impresariat@ktt.pl  

tel. 534 883 737, e-mail: i.lato@ktt.pl

tel. 693 695 826, e-mail: r.pieczaba@ktt.pl 

e-mail: promocja@ktt.pl

e-mail: bik10@poczta.onet.pl

 

e-mail: warsztaty@ktt.pl

e-mail: festiwal@ktt.pl

e-mail: konkurs@ktt.pl 

 
 Dział organizacyjno-techniczny
  
 

Ligia Bryk

Teodozja Rasztabiga

Marian Krawętkowski

Paweł Lato

Piotr Sarnecki

e-mail: technika@ktt.pl
 
 Kadry i płace
   
  Magdalena Handzel e-mail: kadry@ktt.pl
 
 Administracja
   
  Elżbieta Radek e-mail: administracja@ktt.pl
 
 Księgowość
   
 

Małgorzata Małkowska - główna księgowa

Alicja Brodzik - księgowa

Dorota Jedynak - księgowa

Justyna Łakomiec - księgowa (urlop)

e-mail: ksi@ktt.pl

e-mail: ksiegowosc@ktt.pl

e-mail: rozliczenia@ktt.pl

e-mail: rozliczenia@ktt.pl

 
 Garderoba
   
 

Jolanta Dudek

Małgorzata Sasak

tel. 41 367 67 12
 

 SZKOŁA TAŃCA Kieleckiego Teatru Tańca (STKTT), Plac Konstytucji 3 Maja 3, 25-509 Kielce, tel. 41 344 61 71 

 

Bartosz Penkala - kierownik

 

Anna Budnicka - koordynator ds zespołów tanecznych

Anna Daszkiewicz - specjalista ds. edukacji tanecznej

Monika Pająk

Beata Starzyk - specjalista ds. promocji i reklamy

 

Anna Snoch

Elżbieta Naruszewicz

tel. 41 344 61 72, tel.kom. 603 866 613,

e-mail: b.penkala@ktt.pl

tel. 41 367 67 12, e-mail: abudnicka@ktt.pl

tel. 41 344 61 71, e-mail: szkolatanca@ktt.pl

tel. 41 344 61 72

tel. 41 344 61 71, tel.kom. 791 238 954,

e-mail: kursytanca@ktt.pl

 

 

 

      
Imię i nazwisko


Adres E-mail


Treść wiadomości
Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: sekretariat@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube