Znajdziesz nas na:
Kup biletfacebook   youtube
Kontakt
   
 

SIEDZIBA:
KIELECKI TEATR TAŃCA
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
tel. 41 36 76 712, 41 361 27 46
fax 41 36 76 911
e-mail: sekretariat@ktt.pl

NIP: 6572577666
REGON: 292875338
Rachunki bankowe ING BANK ŚLĄSKI S.A:
- Podstawowy PL 04 1050 1461 1000 0023 5336 9040
- Warsztaty PL 08 1050 1461 1000 0023 5336 9065

- Premiery, Festiwal PL 44105014611000002360653311
- Kurs Kwalifikacyjny PL 60 1050 1461 1000 0023 5764 4471

KASA:

Kasa KTT (wejście od ulicy Sienkiewicza) jest czynna:

 

* na dwa tygodnie przed spektaklem:

od poniedziałku do piątku

w godzinach 14.00 - 17.00 

 

* na dwa dni przed spektaklem:

w godzinach od 14.00 - 18.00

 

* w dniu wydarzenia artystycznego

na dwie godziny przed spektaklem

 
 
 Dyrekcja    
 

Elżbieta Pańtak - Dyrektor

Grzegorz Pańtak - Zastępca dyrektora

e-mail: e.pantak@ktt.pl

e-mail: g.pantak@ktt.pl

 
 Zespół artystyczny
   
 

Małgorzata Ziółkowska - Kierownik baletu

Anna Jamioł - Inspektor baletu

Monika Kuc-Piechota- Inspektor baletu

e-mail: balet@ktt.pl
 
 Sekretariat
   
  Katarzyna Kątna e-mail: sekretariat@ktt.pl
 
 Impresariat
   
 

 

Aneta Jungiewicz - kierownik impresariatu

Izabela Lato - specjalista ds impresaryjnych

Renata Pieczaba - specjalista ds impresaryjnych

Aleksandra Górska - specjalista ds promocji

Edyta Snoch-Chruściak - specjalista ds promocji

Bartosz Kruk - obsługa multimedialna

Renata Tarapata-Ciopińska - grafik

 

sprawy dot. Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego

sprawy dot. Festiwalu Tańca Kielce

sprawy dot. Konkursu Teatrów Tańca

tel. 605 044 423, e-mail: impresariat@ktt.pl

tel. 534 883 737, e-mail: i.lato@ktt.pl

tel. 693 695 826, e-mail: r.pieczaba@ktt.pl 

tel. 693 953 154, e-mail: impresariat3@ktt.pl

e-mail: promocja@ktt.pl

e-mail: bik10@poczta.onet.pl

 

e-mail: warsztaty@ktt.pl

e-mail: festiwal@ktt.pl

e-mail: konkurs@ktt.pl 

 
 Dział organizacyjno-techniczny
  
 

Piotr Sarnecki- kierownik działu organizacyjno-technicznego

Paweł Lato
Adam Bakalarz
Paweł Mańkowski

 

e-mail: technika@ktt.pl

 

 

 

 
 Kadry i płace
   
  Magdalena Handzel e-mail: kadry@ktt.pl
 
 Administracja
   
  Elżbieta Radek - specjalista ds administracji

Ligia Bryk

Teodozja Rasztabiga

 

e-mail: administracja@ktt.pl

 

 

 

 

 
 Księgowość
   
 

Małgorzata Małkowska - główna księgowa

Alicja Brodzik - księgowa

Dorota Jedynak - księgowa

Ewa Luty - księgowa

e-mail: ksi@ktt.pl

e-mail: ksiegowosc@ktt.pl

e-mail: ksiegowosc@ktt.pl

e-mail: rozliczenia@ktt.pl

 
 Garderoba
   
 

Jolanta Dudek

Małgorzata Sasak

tel. 41 367 67 12
 

 SZKOŁA TAŃCA Kieleckiego Teatru Tańca (STKTT), Plac Konstytucji 3 Maja 3, 25-509 Kielce, tel. 41 344 61 71 

 

Bartosz Penkala - kierownik

 

 

Anna Budnicka - koordynator ds zespołów tanecznych

 

Anna Daszkiewicz - specjalista ds. edukacji tanecznej

 

Małgorzata Krycia - specjalista ds. promocji i reklamy

 

Anna Snoch

Elżbieta Naruszewicz

tel. 41 344 61 72, tel.kom. 603 866 613,

e-mail: b.penkala@ktt.pl

 

tel. 41 367 67 12, e-mail: abudnicka@ktt.pl 

 

tel. 41 344 61 71, e-mail: szkolatanca@ktt.pl

 

tel. 41 344 61 71, e-mail: kursytanca@ktt.pl

 

 

 

      
Imię i nazwisko


Adres E-mail


Treść wiadomości
Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: sekretariat@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube