Znajdziesz nas na:
Kup biletfacebook   youtube
14 maja 2016 r., Ukraina, WinnicaUdostępnij na FB

14 maja br. w Winnicy na Ukrainie odbędzie się 8. edycja wydarzenia pn. "Dzień Europy". Przedsięwzięcie to cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Winnicy, artystów oraz gości zagranicznych. Jego celem jest promowanie idei i inicjatyw proeuropejskich oraz pogłębianie więzi między Ukrainą i Unią Europejską. Festiwalowy charakter uroczystości przewiduje liczne koncerty, występy taneczne, pokazy, projekty artystyczne oraz uliczne defilady.

„Dzień Europy” jest inspirującym i widowiskowym świętem, które prezentuje niepowtarzalną atmosferę dynamicznego miasta, jakim jest Winnica, demonstruje poparcie dla europejskich wartości wśród mieszczan, a także stwarza niepowtarzalną możliwość wszystkim gościom zapoznać się z kulturą europejskich miast i zwyczajnie razem z rodzinami oraz przyjaciółmi rozkoszować się wiosennym świętem pod otwartym niebem. Każdego roku blisko 100-tysięcy winniczan i gości miasta przyłącza się do obchodów.

Kielce, które przyjaźnią się z Winnicą blisko od 60 lat włączają się w obchody „Dnia Europy” poprzez udział kieleckich zespołów i artystów w festiwalowych wydarzeniach oraz przygotowanie stoisk promujących miasto i uczelnie wyższe. Do tej pory w stolicy Podola gościli m.in.: Teatr „Ecce Homo”, tancerze z grupy „Broken glass 2”, zespół „Wołosatki”, kieleccy kataryniarze, bokserzy z klubu „Russh Kielce”, zespół ludowy „Wierna Rzeka”. W tegorocznej edycji imprezy Kielce reprezentowane będą przez Kielecki Teatr Tańca, który wystąpi na jednej z głównych scen z wieczornym show ze spektaklem Jazz Dance Back and Forth.

 

 

 


Galeria zdjęć
Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: sekretariat@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube