Znajdziesz nas na:
Kup biletfacebook   youtube

Bomb(k)owa zabawa ze Szkołą Tańca KTT, czyli konkurs „Moja Taneczna Bombka” po raz trzeci.


 

 

 

 

Wszystkich, którzy chcą pomóc ozdobić świąteczną choinkę szkoły tańca i BOMB(K)OWO się bawić, zachęcamy do udziału w trzeciej już edycji konkursu świątecznego „Moja Taneczna Bombka”.
W poprzednich edycjach dostarczono wiele ciekawych świątecznych prac. Zadaniem uczestników jest ozdobienie bombki w najbardziej oryginalny sposób. Praca powinna dotyczyć tematyki tanecznej. Może być wykonana w dowolnie wybranej przez siebie technice m. in. farby, kredki, wyklejanki z kolorowego papieru.

Zdobienie wykonujemy na okrągłej dużej bombce, do której należy dołączyć oświadczenie dostępne w regulaminie.
Każda konkursowa bombka zawiśnie na świątecznej choince, która znajdować się będzie w Szkole Tańca KTT oraz zostanie zamieszczona w materiałach internetowych. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców wspaniałe nagrody taneczne, więc jest o co walczyć m. in. karnety na zajęcia w Szkole Tańca KTT, zaproszenia na spektakle Kieleckiego Teatru Tańca.


Termin składania prac: 18 grudnia przy Pl. Konstytucji 3 Maja 3 w Kielcach w godzinach od 15:00 do 20:00. Laureatów wyłoni komisja konkursowa. Wyniki zostaną ogłoszone 19 grudnia. Gorąco zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy miłej zabawy podczas tworzenia tanecznej bombki!

Regulamin na http://www.ktt.pl/szkola/index.php?url=ogloszenia&id=50

Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: sekretariat@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube