Znajdziesz nas na:
facebook   facebook   youtube
Zapisy

 

Kielecki Teatr Tańca od początku swojego istnienia kładzie szczególny nacisk na profesjonalną edukację taneczną Kielczan. Do dyspozycji dzieci, młodzieży oraz dorosłych mamy ponad 50 grup tanecznych, w których oprócz jazzu i wszelkich jego odmian można poznać tajniki hip hopu, tańca towarzyskiego, salsy, baletu czy jakże ostatnio modnej zumby.

W chwili obecnej, między innymi dzięki nowym warunkom lokalowym, mogliśmy poszerzyć swoją ofertę. Nowa siedziba Szkoły znajduje się przy Pl. Konstytucji 3 Maja 3, w budynku parkingu wielopoziomowego. Do realizacji zajęć udostępniamy Państwu trzy sale taneczne, poczekalnię z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz przebieralnię.

Na zajęcia wystarczy zabrać strój oraz obuwie zmienne a na miejscu wypełnić kartę uczestnika zajęć. Następnie możemy uczestniczyć w dowolnie wybranych zajęciach. Dajemy Państwu możliwość wykupienia pojedynczych zajęć, dlatego przy pierwszym wejściu nie muszą się Państwo deklarować na dłuższy okres.

Mając na uwadze dobro osób niepełnosprawnych prowadziliśmy grupę jazzową dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Były to jedyne tego typu zajęcia w Kielcach.
Z wielkim zaangażowaniem próbujemy dążyć do podnoszenia jakości oraz różnorodności zajęć odbywających się w naszej szkole.

Co roku w czerwcu odbywa się również uroczyste zakończenie sezonu na dużej scenie KTT, podczas którego nasi uczestnicy pokazują choreografie taneczne przygotowane specjalnie na tę okazję.  

 Grafik jest dostępny w zakładce u góry strony.

 

       Zapisy na zajęcia taneczne odbywają się poprzez wypełnienie:

 

formularza karty uczestnika zajęć

 

 
 

Uwaga WAŻNE!

Prosimy o przeczytanie

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

Czy po wypełnieniu internetowego formularza zgłoszenia otrzymam na maila potwierdzenie zapisania na zajęcia?

Odp.: Wysłanie formularza jest równoznaczne z zapisaniem na zajęcia. Szkoła nie wystosowuje maili zwrotnych w odpowiedzi na internetowe zgłoszenie.

 

Czy po wysłaniu internetowego formularza zgłoszenia jestem zobowiązany do wypełnienia na miejscu formy papierowej?

Odp.: Nie ma potrzeby ponownego wypełniania zgłoszenia. Należy zostawić tylko aktualny numer telefonu pracownikowi sekretariatu szkoły tańca.

 

Czy rodzice/opiekunowie mogą uczestniczyć z dziećmi w zajęciach tanecznych?

Odp.: Rodzice/opiekunowie nie maja możliwości przebywania z dziećmi  na sali baletowej podczas zajęć (chyba, że pedagog prowadzący lekcje wyrazi na to zgodę).

 

Co zabrać ze sobą na zajęcia taneczne?

Odp.: Wygodny strój i obuwie zmienne dostosowane do rodzaju zajęć np. leginsy, dopasowana koszulkę, body, spódniczkę baletową, dresy, baletki lub inne wygodne buty z jasna podeszwą.

 

Jaki jest koszt zajęć  otwartych grup tanecznych?

Odp.:  - jedna lekcja 60 min. – 25 zł

            - Jedna lekcja 90 min. – 35 zł

            - Miesięczny kurs ( jedna lekcja 60 min. raz w tygodniu) – 75 zł

            - Miesięczny kurs ( jedna lekcja 90 min. raz w tygodniu ) – 105 zł

            - Miesięczny kurs ( dwie lekcje 60 min. w tygodniu, dotyczy wybranych kursów) – 105 zł

            - Istnieje możliwość dokonania opłaty za jedną lekcję a następnie dopłaty do całego miesiąca.

            - Miesięczna opłata liczona jest od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca i należy regulować ją z góry do 10 dnia każdego miesiąca.

 

Co w przypadku gdy dokonana zostanie opłata miesięczna a uczestnik nie był obecny na wszystkich lekcjach?

 

Odp. : W takim przypadku liczymy obecności i mnożymy je przez koszt jednej lekcji. Różnica, która zostanie może być wykorzystana wyłącznie w kolejnym miesiącu kalendarzowym w grupie do której zapisany jest uczestnik. Nie ma możliwości wykorzystania pozostałej kwoty w innej grupie tanecznej.

Przykład: W miesiącu z czterema spotkaniami tanecznymi kursant uregulował opłatę miesięczną w  wysokości 75 zł i  obecny był na 2 lekcjach.  2 lekcje X 25 zł każda daje nam kwotę 50 zł. 75zł – 50 zł = 25 zł do wykorzystania w przyszłym miesiącu .

NIEWYKORZYSTANE LEKCJE NIE PRZECHODZĄ NA KOLEJNY MIESIĄC.

 

 

 

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Wypełniając kartę zgłoszenia wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych Szkoły Tańca KTT "(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)"

 

 

Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca
Plac Konstytucji 3 maja 3
25-509 Kielce
ico Tel: 41 344 61 71 (kontakt w godzinach: 14:00-20:00)
ico E-mail: kursytanca@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl/szkola
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   facebook   youtube