Znajdziesz nas na:
facebook   youtube
Kontakt

W sprawach związanych z warsztatami prosimy o kontakt

pod nr tel. 41 367 67 12, kom. 534 883 737

lub adres e-mail: warsztaty@ktt.pl 

   
 

SIEDZIBA:
KIELECKI TEATR TAŃCA
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
tel./fax 41 36 76 712, 41 361 27 46
fax 41 36 76 911
e-mail: warsztatyt@ktt.pl

NIP: 6572577666
REGON: 292875338

Rachunek bankowy ING BANK ŚLĄSKI S.A:
Warsztaty
PL 08 1050 1461 1000 0023 5336 9065

 
 Dyrekcja    
 

Elżbieta Pańtak - Dyrektor

Grzegorz Pańtak - Zastępca dyrektora

e-mail: e.pantak@ktt.pl

e-mail: g.pantak@ktt.pl

 
 
 Sekretariat
   
  Małgorzata Krycia e-mail: sekretariat@ktt.pl
 
 Impresariat
   
 

Małgorzata Skalska- kierownik

Izabela Lato - specjalista ds impresaryjnych

Renata Pieczaba - specjalista ds impresaryjnych

Sylwia Bernacka - specjalista ds impresaryjnych

Edyta Snoch-Chruściak - specjalista ds promocji

Bartosz Kruk - obsługa multimedialna

Renata Tarapata-Ciopińska - grafik

sprawy dot. Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego

sprawy dot. Festiwalu Tańca Kielce

sprawy dot. Konkursu Teatrów Tańca

tel. 605 044 423, e-mail:impresariat@ktt.pl 

tel. 534 883 737, e-mail: i.lato@ktt.pl

tel. 693 695 826, e-mail: r.pieczaba@ktt.pl 

tel. 534 883 737, e-mail: m.skalska@ktt.pl 

e-mail: promocja@ktt.pl

e-mail: bik10@poczta.onet.pl

 

e-mail: warsztaty@ktt.pl

e-mail: festiwal@ktt.pl

e-mail: konkurs@ktt.pl 

 
 
 
 
 
 
 

 

      
Imię i nazwisko


Adres E-mail


Treść wiadomości
Tagi
teatr tańca, kontakt, szkoła tańca, sztuka, przedstawienie, spektakl, zespół, ktt, warsztaty, mecenta, kurs kwalifikacyjny, media, zabawa, wypożyczalnia, aktualności, ogłoszenia, archiwum, galeria, historia, festiwal, zamówienia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico Kielecki Teatr Tańca
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce
ico Centrala: 41 36 76 712
Fax: 41 36 76 911
ico E-mail: warsztaty@ktt.pl
ico www: www.ktt.pl
Copyright 2012 Kielecki Teatr Tańca wszystkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC-SYSTEM
facebook   youtube